Reklamcılık Alanında Neler Sunuyoruz?

Reklamcılık

Mayrek A.Ş. olarak 1982 yılında reklamcılık alanında faaliyete başlamış bulunuyoruz. Bugün, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hala hizmet sunmaya kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz.

Reklamcılık alanında totem tabela, tabela cephe giydirme ve araç giydirme hizmetlerini sunuyoruz. Bu hizmetler dışında şehir tabelaları, yönlendirme tabelaları, dijital baskı, ürün stand üretimi, fuar sistemleri, etiket & serigrafi, dış mekan aydınlatma ürünleri ve bahçe mobilyaları alanlarında da çok sayıda ürün ve hizmet sunuyoruz.

Reklamcılık Alanında Sunduğumuz Hizmetler

Reklamcılık alanında sunduğumuz hizmetler aşağıda listelenmiştir:

  1. Totem Tabela
  2. Tabela Cephe Giydirme
  3. Araç Giydirme

 

1. Totem Tabela

Totem tabela, işletmelerin kullandığı bir çeşit reklam ürünüdür. Biçim, boyut, fark edilebilirlik vb. özellikleri ile öne çıkan açık hava reklamcılığı yöntemlerinden biridir. Bu nedenle işletmeler; marka, ürün veya hizmetlerini geniş kitlelere tanıtmak amacıyla bu reklam yöntemine başvurmaktadır.

Totem tabelaların kullanım alanları yaya veya araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Bu bölgeler genellikle şehirler arası yollar, caddeler gibi tüketicinin dikkatini çekebilecek yerlerdir. Ayrıca iş yerleri, devlet kurumları, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi yapıların ön tarafında fark edilebilirliği arttırmak amacıyla da tercih edilir.

Ürünün temel amaç ve işlevi hedef kitle üzerinde merak uyandırmak ve ilgili firmaya yönlendirmektir. Totem tabelanın maliyeti kısa vadede pahalı gibi gelebilir ancak uzun vadede değerlendirme yapıldığında gayet hesaplıdır.

Totem Tabela Nedir?” başlıklı yazımızı okumak için tıklayın.

Reklamcılık

2. Tabela Cephe Giydirme

Tabela cephe giydirme, işletmelerin en çok tercih ettiği tabela çeşitlerinden biridir. Bu nedenle gün içinde sık sık rastladığımız bir reklam yöntemidir.

Tabela, işletmelerin adını ve logosunu içeren, dükkan veya mağazanın girişine yerleştirilen tabelalardır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda, renklerde ve malzemelerle üretilir. Tabelalar, ilgili firmanın kurumsal kimliğini yansıtmalı, olumlu bir imaj oluşturmalıdır. Böylelikle fark edilebilir olur ve işletmenin marka bilinirliğini arttırır.

Tabela, işletmenin ihtiyaçlarına göre, firmanın bulunduğu binaya tamamen ya da belirli ölçülerde kaplanabilir. Örneğin, ilgili firma binanın tamamının sahibi ise büyük boyutlu bir tabela uygun bir tercih olacaktır. Çünkü büyük tabelalar her zaman daha fazla dikkat çeker.

Ürünün temel amacı ve işlevi, hitap edilen kitle üzerinde ilgi uyandırmak ve firmaya yönlendirme yapmaktır. Bütçe açısından da oldukça uygun ve verimli bir reklam stratejisidir.

Tabela Cephe Giydirme Nedir?” başlıklı yazımızı okumak için tıklayın.

Reklamcılık

3. Araç Giydirme

Araç giydirme reklamcılık sektörünün en etkili stratejilerinden biridir. İşletmelerin marka bilinirliğini önemli ölçüde arttırarak PR çalışmalarına destek olur. Peki bunu nasıl yaptığını biliyor musunuz?

Araç giydirmeler, markaların kurumsal kimliğini yansıtan logo gibi tasarımların, taşıtların dış gövdesine kaplanması işlemidir. Bu işlemde araca kaplanacak olan tasarım, dijital baskı yardımıyla işlenir. İşlenen tasarım araç üzerine profesyonel bir şekilde kaplanır. Ancak unutulmamalıdır ki, tüm işlemler alanında uzman personel tarafından uygulanmalıdır.

Reklam görselleri ile kaplanmış bir araç, trafikte sürekli olarak dolaşacağı için en etkili reklam yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Gün içerisinde on binlerce potansiyel müşteri bu aracı görecek ve reklamın etkisi altına girecektir.

Araç Giydirme Nedir?” başlıklı yazımızı okumak için tıklayın.

Reklamcılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Al

Ürün ve hizmetlerimiz için fiyat teklifi alın.