İç & Dış Mekan Yönlendirme Tabelaları

İç Mekan Yönlendirme Tabelaları

İç mekan yönlendirme tabelaları; bireylerin, iç mekanlarda ulaşmak istedikleri yerleri kolay bir şekilde bulmalarını sağlayan küçük ebatlardaki tabelalardır. Hastaneler, üniversiteler, kamu binaları, okullar, bankalar, iş merkezleri, oteller ve fabrikalar olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.

Dış Mekan Yönlendirme Tabelaları

Dış mekan yönlendirme tabelaları, insanların gidecekleri konumları rahat bir şekilde bulmalarını sağlar. Hastaneler, üniversiteler, kamu binaları, oteller, bankalar, iş merkezleri gibi kurumsal işletmeler, yönlendirme tabelaları ile müşterilerini yönlendirir.

Yönlendirme Tabelaları Nasıl Olmalı?

Yönlendirme tabelaları; plastik, ahşap, metal, alüminyum gibi birçok farklı materyalden üretilmektedir. Üretimde kullanılacak olan malzemeler, müşterilerin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir.

İç mekanda ve dış mekanda çevresel etkenler gereği farklı malzemeler kullanılır. Örneğin iç mekanlarda plastik gibi yüksek dayanıklılığa sahip olmayan materyaller tercih edilebilir. Dış mekanlarda ise alüminyum gibi dayanıklılığı yüksek materyaller tercih edilebilir.

Ürünlerin üretiminde kaliteli malzemeler kullanılması, uzun ömürlü olmalarını ve iyi bir görsel algı yaratılmasına olanak verir.

Yönlendirme Tabelaları Fiyatları

Yönlendirme tabelaları maliyeti, tabelanın türüne, uzunluğuna ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle standart fiyatlandırma yapılamaz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Süreç Nasıl İlerliyor?

Yönlendirme tabelaları uygulamamız öncesinde, markanız hakkında kurumsal bilgiler ediniyoruz. Sonrasında kurumsal kimliğinize ve marka imajınıza en uygun tabelayı tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz. Yaratıcı, özgün ve nitelikli ekibimiz sizler için en iyi çalışmayı gerçekleştirerek markanızı görünür kılmaktadır. Uygulama sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İç veya dış mekan yönlendirme tabelasına mı ihtiyacınız var?

Tabela ihtiyaçlarınızı karşılamak bizden teklif alın.