FoneLight Aydınlatma Sistemleri

fonelight logo

Mayrek A.Ş. aydınlatma sektöründe faaliyet göstermek üzere 2019 yılında FoneLight Technologies isimli firmayı hayata geçirmiştir. Bünyesine kazandırdığı bu firma ile Türkiye pazarında kısa sürede önemli bir başarı elde ederek global pazarlara açılma başarısı göstermiştir. Günümüzde aydınlatma sistemleri alanında ABD ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

FoneLight Technologies tarafından üretilen aydınlatma ürünleri, nitelikli tasarım ekibi tarafından modern bir şekilde tasarlanmaktadır. Tasarımı tamamlanan ürünlerimiz, birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilmekte, bu sayede uzun ömürlü olma özelliği taşımaktadır. Son teknoloji ile üretilen FoneLight aydınlatma ürünleri, kusursuz bir kullanıcı deneyimi garantisi vermektedir.

FoneLight Technologies tarafından üretilen ürünler arasında bahçe aydınlatması, peyzaj aydınlatması, yürüyüş yolu aydınlatması, sokak aydınlatması, set üstü aydınlatma, duvar aplikleri, aydınlatma direkleri ve aydınlatma armatürleri yer almaktadır.