Tabela Cephe Giydirme

Tabela cephe giydirme açık hava reklamcılığında işletmeler tarafından en çok tercih edilen yöntemdir. Dolayısıyla gün içerisinde sık sık rastladığımız etkili bir reklam yöntemidir diyebiliriz. İşletmeleri tanıtan ve fark edilebilirliğini arttıran en etkili açık hava reklamcılığı türlerinden biridir. Boyutunun büyük olması ve her daim göz önünde olması sayesinde potansiyel müşterilerin dikkatini çeker. Tabela, firmanın bulunduğu binaya tamamen veya belirli ölçülerde kaplanabilir. Binaların dış cephelerine dikkat çekici görsel tasarımlar yapılmasıyla işletmelerin fark edilebilirliğini ve marka bilinirliğini arttırmaktadır. İnsanların merakını uyandıran ve satın alma dürtülerini harekete geçirebilen tabelalar genellikle etkili görsel tasarımlara sahiptir. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşit tabela vardır. Işıklı tabelalar, geceleri de fark edilebilir işleve sahip olmasıyla avantaj sağlar.

Tabela Cephe Giydirme Nasıl Olmalı?

Tabela cephe giydirme hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus üretimde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasıdır. Kaliteli tabaka, boya vb. materyaller ile üretilen bir tabela daha dikkat çekici ve uzun ömürlü olacaktır. Ayrıca tabelanın boyutu, yerleştirilecek olan yüzey ile orantılı ve simetrik olmalıdır.

İşletmelere sağladığı avantajlar aşağıda liste halinde sıralanmıştır:

  1. İşletmelerin marka bilinirliğini ve fark edilebilirliğini arttırır.
  2. Gösterişli ve dikkat çekicidir.
  3. Müşteriler üzerinde merak uyandırır ve etki yaratır.
  4. Uzun vadede düşünüldüğünde oldukça uygun maliyetlidir.
  5. Hedef kitleye, işletmenin kurumsal kimliği hakkında bilgi verir.

Tabela Cephe Giydirme Türleri

  • Dış Cephe Giydirme
  • Klasik Cephe Giydirme
  • Ünite Cephe Giydirme
  • Panel Cephe Giydirme
  • Şerit Camlı Taşıyıcı Panel Cephe Giydirme

Tabela Cephe Giydirme Fiyatları

Tabela cephe giydirme maliyeti; tabelanın türüne, uzunluğuna ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle standart fiyatlandırma yapılamaz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tabela Cephe Giydirmeden Süreç Nasıl İlerliyor?

Tabela cephe giydirme uygulamamız öncesinde, markanız hakkında kurumsal bilgiler ediniyoruz. Sonrasında kurumsal kimliğinize ve marka imajınıza en uygun tabelayı tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Mağaza/dükkanınız için tabela cephe giydirmeye çözümüne mi ihtiyacınız var?

Yaratıcı, özgün ve deneyimli ekibimiz ile markanız/mağazanız için en iyi tabela cephe giydirme projesini yapamaya hazırız.