Tabela Cephe Giydirme Nedir?

Tabela Cephe Giydirme

Tabela cephe giydirme, işletmelerin en çok tercih ettiği tabela çeşitlerinden biridir. Bu nedenle gün içinde sık sık rastladığımız bir reklam yöntemidir.

Tabela, işletmelerin adını ve logosunu içeren, dükkan veya mağazanın girişine yerleştirilen tabelalardır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda, renklerde ve malzemelerle üretilir. Tabelalar, ilgili firmanın kurumsal kimliğini yansıtmalı, olumlu bir imaj oluşturmalıdır. Böylelikle fark edilebilir olur ve işletmenin marka bilinirliğini arttırır.

Tabela, işletmenin ihtiyaçlarına göre, firmanın bulunduğu binaya tamamen ya da belirli ölçülerde kaplanabilir. Örneğin, ilgili firma binanın tamamının sahibi ise büyük boyutlu bir tabela uygun bir tercih olacaktır. Çünkü büyük tabelalar her zaman daha fazla dikkat çeker.

Ürünün temel amacı ve işlevi, hitap edilen kitle üzerinde ilgi uyandırmak ve firmaya yönlendirme yapmaktır. Bütçe açısından da oldukça uygun ve verimli bir reklam stratejisidir.

Tabela Cephe Giydirme Nasıl Olmalı?

Tabela cephe giydirme konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, tabelanın, ilgili firmanın kurumsal kimliğini başarılı bir şekilde yansıtıyor olmasıdır. Çünkü kurumsal kimlik, bir işletmenin marka olabilmesindeki en önemli etkendir.

Ürün uzun yıllar boyunca kullanılmak isteniyorsa, üretimde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitesinde sağlam ve dayanıklı olmalıdır. Aksi takdirde dış etkenler yüzünden kolayca hasar görecek ve kullanılmaz hale gelecektir.

Tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şekilde üretilebilir. Tabelanın yerleştirilmesindeki amaç yalnızca tüketicilerin yoğun olduğu gün içerisindeki zaman diliminde etkili olmak ise ışıksız tabela uygun bir tercih olacaktır. Ancak 7/24 etkili olmak isteniyorsa geceleri de kullanmak üzere ışıklı tabelalar tercih edilmelidir.

Tabelanın boyutu, amaca uygun bir şekilde belirlenmelidir. Amaç yoğun bir şekilde dikkat çekmek ise olabildiğince büyük olmalıdır. Ancak fazla dikkat çekme amacı güdülmüyorsa küçük boyutlarda olması uygun olacaktır.

Tabela Cephe Giydirme Avantajları Nelerdir?

Tabela giydirme, işletmeler için birçok avantaj sağlar. Sağladığı avantajlar aşağıda sıralı şekilde listelenmiştir:

  • Kurumsal kimlik göstergesi olan tabelalar, potansiyel müşterilerin dikkatini çeker ve firmaya yönlendirme yapar.
  • İşletmelerin marka bilinirliğini arttırır.
  • Marka imajı oluşturulmasında rol oynar.
  • Oldukça hesaplı ve uygun bir reklam stratejisidir.

Tabela Cephe Giydirme Çeşitleri

Tabela giydirme, oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilik, işletmelere önemli fırsatlar sunar. Her bir işletme, kendi markasına uygun olan tabela türünü seçerek başarılı bir reklam yapma şansı yakalar. Tabela türleri aşağıda liste halinde sıralanmıştır:

  • Dış Cephe Giydirme
  • Klasik Cephe Giydirme
  • Ünite Cephe Giydirme
  • Panel Cephe Giydirme
  • Şerit Camlı Taşıyıcı Panel Cephe Giydirme
Tabela Cephe Giydirme Fiyatları

Tabela giydirme maliyeti; tabelanın türüne, uzunluğuna ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle standart fiyatlandırma yapılamaz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tabela Cephe Giydirme Üretiminde Süreç Nasıl İşliyor?

Tabela ihtiyaçları için bizi tercih eden müşterilerimizle bir ön görüşme düzenliyoruz. Bu görüşmede işletme ve marka hakkında kurumsal bilgiler ediniyoruz. Sonrasında bunlara en uygun tabela türü, hangi malzemelerin kullanılacağı, boyutu gibi detayları birlikte belirliyor ve üretim aşamasına geçiyoruz. Son olarak, tabelamızı yerleştirileceği bölgeye montajlayarak müşterimize teslim ediyoruz.

Tabela Cephe Giydirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Al

Ürün ve hizmetlerimiz için fiyat teklifi alın.