Fuar Sistemleri

Fuar sistemleri; alışveriş merkezleri, kongreler, toplantılar, lansman, tanıtım organizasyonları gibi tanıtım faaliyetlerinizde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz sistemlerdir. Fuar sistemleri 5 dakikada kurulabilir yapısıyla fonksiyonel sistemlerdir. Standlarınızın kurulu olduğu süre boyunca müşterileriniz sizleri ziyaret edecektir.

İşletmenize özgü tasarıma sahip bir fuar sistemi sayesinde rakiplerinize kıyasla fark edilebilir olacaksınız. Etkili bir fuar standı; sade, şık bir dizayna sahip olmalıdır. Aynı zamanda ürünleri ön plana çıkaracak ve dikkat çekecek şekilde tasarlanmalıdır.

Fuar Sistemleri Türleri

Fuar sistemleri üç farklı şekilde üretilir. Bu üç ürün birbirinden yapı ve işlevsel olarak farklıdır. Bulunduğunuz sektöre, ürünlerinize ve hizmetlerinize en uygun ürünü seçmenizde yarar vardır. Fuar sistemlerinin çeşitleri aşağıda liste halinde sıralanmıştır:

  • Klasik Fuar Sistemleri
  • Ahşap Fuar Sistemleri
  • Modüler Fuar Sistemleri

Fuar Sistemleri Maliyeti

Fuar sistemleri maliyeti, standın türüne, uzunluğuna ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle standart fiyatlandırma yapılamaz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fuar Sistemleri Kapsamında Neler Sunuyoruz?

Fuar sistemleri uygulamamız öncesinde, markanız hakkında kurumsal bilgiler ediniyoruz. Sonrasında kurumsal kimliğinize ve marka imajınıza en uygun fuar standını tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz. Yaratıcı, özgün ve nitelikli ekibimiz sizler için en iyi çalışmayı gerçekleştirerek markanızı görünür kılmaktadır. Uygulama sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar / teşhir sistemlerine mi ihtiyacınız var?

Mayrek A.Ş. olarak yaratıcı fuar sistemleri tasarımlarımızla müşterilerinizin zihninde olumlu etkiler yaratabilmeniz için hizmetinizdeyiz.