Açık Hava Reklamcılığı

Beyaz kamyonun üzerinde bambi markasının araç giydirme örneği
Bir mağazanın dış cephesinde Mobilia Home yazılı sarı ve siyah renkli reklam panosu

Açık hava reklamcılığı, insanların yoğun olarak bulunduğu stratejik cadde ve sokaklarda yapılan bir pazarlama yöntemidir. Sokaktan geçen potansiyel müşterinin reklama bakmak için fazla zamanı yoktur. Bu nedenle reklamda müşteriye iletilmek istenen mesaj mümkün olduğunca kısa ve öz olmalıdır. Mayrek A.Ş. tam da bu noktada açık hava reklamcılık kapsamında yaptığı çalışmalarla kendisini kanıtlamış bir reklam şirketidir. dış mekan reklam kapsamında ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize pazarlarken iletmek istediğiniz mesajı olabildiğince kısa ve öz bir hale getirmekte, oluşturduğu yaratıcı tasarımlarla tüketiciyi etkilemektedir. Açıkhava reklam; totem tabelalar, şehir tabelaları, dış cephe giydirme, iç ve dış mekan yönlendirme tabelaları, oto giydirme, ürün stand, fuar sistemleri, billboard gibi birçok pazarlama ve reklamcılık yönetimini içinde barındırır.

Referanslarımızdan bazıları:

  • İzmir Büyükşehir Belediyesi
  • T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
  • T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
  • Bambi Yatak
  • Batıgöz
  • Bayraklı Belediyesi
  • Filli Boya
  • Fawori Boya

Açık Hava Reklamcılığı Çeşitleri

Totem Tabela

Totem tabelası, genellikle outdoor reklamı için kullanılırlar. Bunlar, dikdörtgen, üçgen gibi farklı şekillerde olabilir. Büyük veya küçük totem tabela, genellikle çekici renklerle veya grafiklerle süslenir.  Genellikle işletmelerin, mağazaların, otellerin, alışveriş merkezlerinin girişlerinde konumlanırlar.

Dış mekan reklam tabelası hizmetlerimiz ile ilgili örnek çalışmalarımıza bakabilir ve totem tabela fiyatları için teklif alabilirsiniz.

 

Şehir Tabelaları ve Şehir Harfleri

Şehir tabelaları, açık hava reklamcılığı kapsamında şehir içinde veya şehirlerarası yollarda bulunan önemli yerleri trafik bilgilendirmesi ve yönlendirmesi amacıyla kullanılan tabelalardır. Şehir harfleri, büyük harfler ile şehrin isminin montajlanmasıdır.

Buradan ilgili hizmetlerimizi inceleyip fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Dış Cephe Giydirme Hizmetleri

Açık alan reklamcılığında farklı çeşit dış cephe giydirme modelleri mevcuttur. İhtiyaca göre bina dış cephe giydirme, villa dış cephe giydirme, dükkan dış cephe giydirme hizmetleri mevcuttur. Vinil kaplamalar, kompozit kaplamalar veya özel tasarlanmış malzemelerin bina dış yüzeylerine uygulanan çeşitleri mevcuttur. Marka bilincini artırmak, ürünleri tanıtmak veya belirli bir mesajı iletmek için mükemmel bir seçenektir.

Bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Dış ve İç Mekan Yönlendirme Tabelaları

Dış ve iç mekan yönlendirme levhaları, insanların belirli bir yerde gezinmelerine yardımcı olmak amacıyla bilgi vermek veya yönlendirmek için kullanılan levhalardır. Bu tabelalar hem içeri mekanda hem de dışarı mekanda kullanılabilirler. Dış mekan yönlendirme levhaları, genellikle yollar, binalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamu binaları ve otel gibi yerlerde kullanılırlar. İçmekan yönlendirme tabelaları ise kat yönlendirme tabelaları, okul içi yönlendirme tabelaları, bina içi yönlendirme tabelaları, okul yönlendirme tabelaları şeklinde olabilirler.

Örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Araç Reklam Giydirme Hizmetleri

Araç giydirme hizmeti,  genel olarak ticari araçların dış yüzeylerine tanıtım veya özel tasarımlar eklemek amacıyla yapılan bir işlemdir. Bu işlem, aracın dış yüzeyini değiştirmek için kullanılır. İstenilen araç giydirme tasarımı özelleştirilebilir şekilde sunulur.

Araçgiydirme işlemi, araba sahiplerinin veya şirketlerin marka bilincini artırmak ve tanıtım yapmak amacıyla yapılır. Sadece ticari amaçlar ile kullanılmayan bu işlem bireysel amaçlar içinde kullanılabilir.

Araç giydirme firmaları arasında sektörde lider konumda olan Mayrek Reklam’ın ilgili hizmetlerini ve örnek çalışmalarına bakabilir ve araç giydirme fiyatları için teklif alabilirsiniz.

 

Dijital Baskı Hizmetleri

Dijital baskı nedir? Dijital baskı hizmeti, bir bilgisayar dosyasındaki tasarımın doğrudan bir dijital baskı makinası üzerine iletilmesini içerir. Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında, daha esnek, hızlı ve kişiselleştirilebilir bir seçenek sunar.

Geleneksel yöntemlere kıyasla daha yüksek çözünürlüklü grafikleri, detayları kolayca elde edebilir ve karmaşık tasarımların başarıyla üretilmesini sağlar.

Dijital baskı firmaları arasında sektörde lider konumda olan Mayrek Reklam’ın ilgili hizmetlerini ve örnek çalışmalarına bakabilir ve dijital baskı fiyatları için teklif alabilirsiniz.

 

Fuar Sistemleri

 Fuar sistemleri, çeşitli fuar veya etkinliklerde ürünlerin tanıtımı ve sergilenmesi amacıyla kullanılan fuar stand gibi modüler ekipmanları içerir. Bu sistemler, marka tanıtımı için grafik tasarım, baskılar, aydınlatma, ses, görüntüleme çözümleri gibi unsurları kapsar. Pleksi stand, ahşap stand, ayaklı stand, cam stand, karton stand gibi fuar stand türleri mevcuttur. Taşıma, kolay kurulum ve tekrar kullanım kolaylığı sunarak markaların etkili bir şekilde tanıtım ve sergileme yapmalarına olanak tanır.

Fuar sistemleri ve fuar stand tasarımı için hemen fiyat teklifi alın.

 

Billboard Reklam Panosu Hizmetleri

Billboard reklam verme, genellikle büyük boyutlu reklam panoları ile yapılan bir tür tanıtım biçimidir. Bu panolar genellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde, otobanların kenarlarında, şehir merkezlerinde veya alışveriş merkezi çevresi gibi yerlerde kullanılırlar. Amaç geniş kitlelere ulaşmak ve dikkat çekmektir.

Billboard reklam ajansları arasında sektörde lider konumda olan Mayrek Reklam’ın ilgili hizmetlerini ve örnek çalışmalarına bakabilir ve billboard reklam fiyatları için teklif alabilirsiniz.

 

Açık hava reklam firmaları arasında sektörde yüksek deneyime sahip olan Mayrek A.Ş.,  kadrosundaki uzman personelleri ve sürekli olarak gelişimini sürdüren teknolojik altyapısı ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için dış mekan reklam faaliyetlerini sürdürmektedir. Açık hava reklamcılığı hizmetleri kapsamında markanızın imajına ve kurumsal kimliğine katkı sağlayacak şekilde yaratıcı ve özgün görseller oluşturarak sizleri ulaşmak istediğiniz hedef kitle ve pazarınıza ulaştırmanın garantisini vermektedir. Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar sunduğu kusursuz hizmetlerle müşterilerini memnun eden Mayrek, sektörünün yükselen yıldızı ve vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Sizlere üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışıyla kusursuz hizmetler sunan Mayrek, aynı zamanda bu hizmetleriyle başarı garantisi vermektedir. Mayrek’i tercih eden her marka faaliyet gösterdiği sektörde yükselişe geçerek rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır.

Açık hava reklam çözümüne mi ihtiyacınız var?