Araç Giydirme

Araç giydirme, markaların kurumsal kimliğini yansıtan tasarımların, taşıtların dış gövdesine kaplanmasıdır. Bu işlemde tasarım dijital baskı olarak işlenir. İşlenen tasarım araç üzerine profesyonel bir şekilde kaplanır. Bu işlem araç giydirme alanında uzman personel tarafından uygulanmalıdır.

Reklam görselleri ile kaplanmış bir araç, trafikte sürekli olarak dolaşacağı için en etkili reklam yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Gün içerisinde on binlerce potansiyel müşteri bu aracı görecek ve reklamın etkisi altına girecektir. Bu nedenle kesinlikle başvurulması gereken reklam yöntemlerinden birisidir.

Araç Giydirme Teknikleri

Araç giydirme; kapı logosu, bölgesel giydirme ve komple giydirme olmak üzere üç farklı teknik ile yapılır. Kapı logosu tekniğinde aracın kapıları kapsanacak şekilde yapılır. Bu teknik genel olarak şirketler tarafından tercih edilir. Bölgesel giydirme tekniğinde bagaj kapağı, kaporta gibi belirli bir bölge reklam görseli ile kaplanır. Komple giydirme tekniğinde ise aracın tamamı reklam ile kaplanır. Otobüs, minibüs, metro gibi taşıtlarda yaygın bir şekilde kullanılır.

Araç Giydirme Faydaları

Araç giydirme, açık hava reklamcılığı kapsamında değerlendirilen ve oldukça etkili olan bir reklam yöntemidir. Gün içerisinde on binlerce insana ulaşır. İlgili tekniğin özellikleri aşağıda liste halinde sıralanmıştır:

  • Araç gezinti halinde olduğu için birçok potansiyel müşteriye ulaşır.
  • İşletmeye, marka bilinirliği geliştirme hususunda katkı sağlar.
  • Gösterdiği performansa göre oldukça uygun maliyetlidir.

Araç Giydirme Hizmetlerinde Neler Sunuyoruz?

Araç giydirme uygulamasından önce, marka kimliğinizi çalışıyor ve sonrasında marka imajınıza en uygun tasarımı yapıyoruz. Sizin onayınız dahilinde kusursuz uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Yaratıcı, özgün ve deneyimli ekibimiz ile sizler için en iyi araç giydirme çözümünü sunuyoruz.

Araç giydirme çözümüne mi ihtiyacınız var?

Araç kaplama ihtiyacınızı en iyi şekilde çözmek için bizden fiyat teklifi alın.