Markalarımız

Yenilikçi markalarımızla hangi alanlarda fark yaratıyoruz?

Mayrek A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda fark yaratmak için buradayız! Açık hava reklamcılığı, etiket & serigrafi, aydınlatma ürünleri ve bahçe mobilyaları sektörlerinde etkin bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Açık hava reklamcılığı kapsamında tabela cephe giydirme, totem tabela, şehir tabelaları, iç & dış mekan yönlendirme tabelaları, dijital baskı, araç giydirme, ürün stand yönetimi ve fuar sistemleri hizmetleri vermekteyiz. Özgün ve modern tasarım çalışmalarımız ile markanızın kurumsal kimliğine katkı sağlıyor ve tüketicilerin dikkatini çeken bir görsel algı oluşturuyoruz.

İncele

Etiket & serigrafi hizmetlerimiz kapsamında şeffaf/opak etiket, asit indirme, lexan etiket, alüminyum etiket ve krom etiket üretimi gerçekleştiriyoruz. Yüksek malzeme kalitesi ile üretilen etiketlerimiz uzun yıllar aşınma veya silinme gibi olumsuzluklarla karşılaşmamaktadır.

İncele
Mayrek A.Ş. kuruluşu olan FoneLight Technologies, aydınlatma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. FoneLight; bahçe aydınlatması, peyzaj aydınlatması, sokak aydınlatması, duvar aydınlatması, set üstü aydınlatması, çim üstü aydınlatması ve aydınlatma direkleri üretmektedir. Tüm ürünler modern bir tasarıma sahip, alüminyum gövdeli, LED lambalı, su geçirmez ve enerji tasarrufu özelliğine sahiptir.
İncele
bysquirrel logo
Mayrek A.Ş.’nin markalarından biri olarak bahçe mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren BySquirrel, İzmir’deki üretim tesisi ve satış mağazası ile tüm Türkiye’ye modern, konforlu ve şık mobilyalar tedarik etmektedir. Her daim modayı takip eden tasarımcılarımız ve alanında uzman üretim kadromuz ile kaliteli ürünler sunacağımızı garanti ediyoruz. Ürünler değişken dış mekanlara uyum sağlayan tasarımı ve gövde yapısı ile öne çıkan ürünlerdir. Hiçbir ürün aşınma ve korozyon gibi dış etkenlere maruz kalması durumunda hasar almamaktadır.
İncele
e-senal.net logo

Mayrek A.Ş. ürünlerini ve diğer kaliteli ürünleri e-ticaret sektöründe güvenli ve kolay alışveriş imkanı ile müşteri sunan markamız e-senal.net sitesi üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş Yap

Mayrek A.Ş.’nin bahçe konsept ürünleri alanında üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünleri ve bahçe ürünleri alanında en iyisi olan diğer tüm firmaların ürünlerini tek çatı altında toplayan markamız bahceurunleri.com üzerinden keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş Yap