Tabela Dış Cephe Giydirme

Tabela dış cephe giydirme açık hava reklamcılığında işletmeler tarafından en çok tercih edilen yöntemdir. Dolayısıyla gün içerisinde sık sık rastladığımız etkili bir reklam yöntemidir diyebiliriz.

İşletmeleri tanıtan ve fark edilebilirliğini arttıran en etkili açık hava reklamcılığı türlerinden biridir.

Boyutunun büyük olması ve her daim göz önünde olması sayesinde potansiyel müşterilerin dikkatini çeker.

Tabela, firmanın bulunduğu binaya tamamen veya belirli ölçülerde kaplanabilir.

Binaların dış cephelerine dikkat çekici görsel tasarımlar yapılmasıyla işletmelerin fark edilebilirliğini ve marka bilinirliğini arttırmaktadır.

İnsanların merakını uyandıran ve satın alma dürtülerini harekete geçirebilen tabelalar genellikle etkili görsel tasarımlara sahiptir.

Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşit tabela vardır. Işıklı tabelalar, geceleri de fark edilebilir işleve sahip olmasıyla avantaj sağlar.

Tabela Cephe Giydirme Nasıl Olmalı?

Giydirme tabela hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus üretimde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasıdır.

Kaliteli tabaka, boya vb. materyaller ile üretilen bir tabela daha dikkat çekici ve uzun ömürlü olacaktır. Ayrıca tabelanın boyutu, yerleştirilecek olan yüzey ile orantılı ve simetrik olmalıdır.

 

İşletmelere sağladığı avantajlar aşağıda liste halinde sıralanmıştır:

 

Marka Bilinirliği ve Fark Edilebilirlik Artışı

Tabela giydirme reklam yönteminin en temel özelliklerinden biri, işletmenin marka bilinirliğini arttırmasıdır. İyi tasarlanmış bir reklam tabelası, logosu, renkleri ve vermiş olduğu mesajlar ile müşterilerin zihninde kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlar.

Bu reklam türü, marka tanınırlığını arttırmaya ve rakiplerden sıyrılma imkanı vermeye yardımcı olur.

 

Gösterişli ve Dikkat Çekici

Bu reklam giydirme yöntemi işletmeyi gösterişli hale getirir. Canlı renkler, ve ilgi çekici tasarımlar ile, dikkat çekicilik arttırılır. Böylece müşterilerin işletmeye odaklanması sağlanır.

 

Merak Uyandırma ve Etki Yaratma

İyi bir tabela, müşterilerde duygusal etki sağlayabilir ve merak uyandırabilir.

Özgün olarak üretilmiş bir tasarım ile müşterilerde merak uyandırabilmesi ve işletmenizin ne sunduğu konusunda bir anlam oluşturabilmesi sağlanır. Bu da müşterilerin işletmenize karşı pozitif bir tutum geliştirmelerine yardımcı olur.

 

Uygun Maliyetli Çözüm

Bu açık hava reklam türünün maliyeti, diğer reklam yöntemlerine göre uzun vadede daha uygun olabilir. Daha sürdürülebilir ve uzun ömürlü olması sebebi ile bir kere yapılan yatırım, uzun süreli bir etki bırakabilir ve dolaylı olarak reklam maliyetlerini düşük tutabilir.

 

Hedef Kitleye Bilgi Verme

Bu reklam türü, işletmenin kurumsal kimliği hakkında açık ve net bir bilgi iletir. İşletmenin adı, verilen mesajlar ve logolar işletmenizin neyle ilgili olduğu konusunda açık bir bilgi verir. Böylece potansiyel müşteriler işletmenizi daha iyi anlar ve işletmenizi tercih etmelerine yardımcı olur.

 

Çeşitleri

  • Dış Cephe Kaplaması
  • Klasik Cephe Kaplaması
  • Ünite Cephe Kaplaması
  • Panel Cephe Kaplaması
  • Şerit Camlı Taşıyıcı Panel Cephe Kaplaması

Her bir giydirme türü, işletmenin bütçesi, ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda seçilmelidir. Kullanılacak olan malzemelerin kalitesi, tasarım ve uygulama süreci işletmenin marka imajını istediği şekilde yansıtmasında kritik bir rol oynar.

Tabela Dış Cephe Giydirme Fiyatları

Bu açık hava reklam türünün maliyeti; tabelanın türüne, uzunluğuna ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu nedenle standart fiyatlandırma yapılamaz. Bizimle iletişime geçerek reklam giydirme fiyatları için teklif alabilirsiniz.

 

Süreç Nasıl İlerliyor?

Uygulamamız öncesinde, markanız hakkında kurumsal bilgiler ediniyoruz. Sonrasında kurumsal kimliğinize ve marka imajınıza en uygun tabelayı tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Mağaza/dükkanınız için tabela cephe giydirmeye çözümüne mi ihtiyacınız var?

Yaratıcı, özgün ve deneyimli ekibimiz ile markanız/mağazanız için en iyi tabela cephe giydirme projesini yapamaya hazırız.