Our Brands

Which areas do we make a difference with our innovative brands?

We are here to make a difference in the fields in which we produce products and services! We produce effectively in the outdoor advertising, label & screen printing, lighting products, and garden furniture sectors.

In the outdoor advertising area, we provide store signage, totem signage, city signs, indoor & outdoor signage, digital printing, vehicle dressing, product stand for fairs and exhibition systems. With our original and modern design works, we contribute to the corporate identity of your brand and create a visual perception that attracts the attention of consumers.

Review

Within the scope of our label & screen printing services, we produce transparent/opaque labels, acid etched labels, lexan labels, aluminum labels and chrome labels. Our labels, which are produced with high material quality, do not corrode or erase for many years.

Review
Mayrek A.Ş. kuruluşu olan FoneLight Technologies, aydınlatma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. FoneLight; bahçe aydınlatması, peyzaj aydınlatması, sokak aydınlatması, duvar aydınlatması, set üstü aydınlatması, çim üstü aydınlatması ve aydınlatma direkleri üretmektedir. Tüm ürünler modern bir tasarıma sahip, alüminyum gövdeli, LED lambalı, su geçirmez ve enerji tasarrufu özelliğine sahiptir.
Review
bysquirrel logo
Mayrek A.Ş.’nin markalarından biri olarak bahçe mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren BySquirrel, İzmir’deki üretim tesisi ve satış mağazası ile tüm Türkiye’ye modern, konforlu ve şık mobilyalar tedarik etmektedir. Her daim modayı takip eden tasarımcılarımız ve alanında uzman üretim kadromuz ile kaliteli ürünler sunacağımızı garanti ediyoruz. Ürünler değişken dış mekanlara uyum sağlayan tasarımı ve gövde yapısı ile öne çıkan ürünlerdir. Hiçbir ürün aşınma ve korozyon gibi dış etkenlere maruz kalması durumunda hasar almamaktadır.
Review
e-senal.net logo

You can shop online through our brand e-senal.net, which offers its customers safe and easy shopping opportunities in the e-commerce sector.

Shop Now