Mayrek Reklam

KURUMSAL

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Bizi biz yapan değerlerimiz;

Vizyonumuz

Tüm reklam sektörüne, farklı çizgimizle, lider firma olarak damga vurmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerini karşılamak adına yüksek derecede ihtisaslaşmış personel ile kaliteli ürün ve hizmetlerle profesyonel görsel çözümler sunmak.

Kalite Politikamız

Yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak, kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, son teknoloji ile en hızlı hizmeti vermek, çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini sağlamak müşterilerin aklından geçeni, tecrübe ve bilgimizle oluşturmak.

HAKKIMIZDA

Mayrek, yaratıcı görsel çözümler üretmek ve 'marka' kavramını her açıdan ele alarak, sonraki nesillere iletmek, gelişimine yardımcı olmak amacıyla kuruldu.

Mayrek'in reklamdaki rolü; markanın imajına ve kimliğine katkı sağlayacak, doğru, yaratıcı ve etkili görseller bulmak, bunları hedef kitleye en efektif biçimde ileterek, markanın uzun yıllar tüketicinin hayatında kalmasını sağlamaktır.

Fikir, bir şirketin temel varlığıdır.

Kazanan markaların temelinde hep "görsel çözümde iyi fikirler" vardır. İyi fikirler, olabildiğince basittir ve yaygın inanışın aksine zor elde edilir.

Mayrek, iyi fikirler üzerine yaratıcı reklam çözümleri ile markaların değerini artırmak ve markanın imajına ve kimliğine katkı sağlayacak, doğru, etkili çözümler bulmak, doğru mesajlarla bunları hedef kitleye en hızlı biçimde iletmektir.

Biz;

Sıradanlıktan öte, reklama farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Tabiatı seviyor ve koruyoruz, bunun için size doğa dostu çözümler sunuyoruz. Sizi ve işinizi önemsiyor, çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz. Bu işi, hem profesyonelce hem de severek yapıyoruz. Sizi bir adım daha öteye taşımak, kendinizi daha özel ve şanslı hisstemneiz için sizi bekliyoruz.


REFERANSLARIMIZ

Bize Güvenen Markalar

Fikirlerimiz; sizlerle paylaştıkça çoğaltarak, her çalışmamızda üzerine eklenerek gelişmeye devam ediyor.

Mutlusan
Vestel
Karabağlar Belediyesi
Kerzz Pos
Loreal
Makfry
Menderes Belediyesi
GMG
Hayal Kahvesi Alsancak
Hidromek
İzmir Büyükşehir Belediyesi
EL-Bİ
Ermit
Frida Su
Artı Bir Garanti
Gaziemir Belediyesi
Efeler OSGB
Ekin Koleji
Ektam
Bayraklı Belediyesi
Birtaş
Buca Belediyesi
Dirinler
Akot
İLETİŞİM

İLETİŞİME GEÇİN

Ofisimiz

Kemalpaşa Caddesi No: 33 Çamdibi Bornova/İzmir 35090

İletişim Numaralarımız

BİZİ TAKİP EDİN


E-katalog