Yardıma ihitiyacınız mı var?

info@mayrek.com.tr
0(232) 458 75 36

HAKKIMIZDA .

  • Kalite Politikamız
  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz

Yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak, kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, son teknoloji ile en hızlı hizmeti vermek, çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini sağlamak müşterilerin aklından geçeni, tecrübe ve bilgimizle oluşturmak.

Tüm reklam sektörüne, farklı çizgimizle, lider firma olarak damga vurmak.

Müşterilerimizin, ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerini karşılamak adına yüksek derecede ihtisaslaşmış personel ile kaliteli ürün ve hizmetlerle profesyonel görsel çözümler sunmak.

HAKKIMIZDA | Mayrek

Mayrek, yaratıcı görsel çözümler üretmek ve 'marka' kavramını her açıdan ele alarak, sonraki nesillere iletmek, gelişimine yardımcı olmak amacıyla kuruldu.

Mayrek'in reklamdaki rolü; markanın imajına ve kimliğine katkı sağlayacak, doğru, yaratıcı ve etkili görseller bulmak, bunları hedef kitleye en efektif biçimde ileterek, markanın uzun yıllar tüketicinin hayatında kalmasını sağlamaktır.

Fikir, bir şirketin temel varlığıdır.

Kazanan markaların temelinde hep "görsel çözümde iyi fikirler" vardır. İyi fikirler, olabildiğince basittir ve yaygın inanışın aksine zor elde edilir.

Mayrek, iyi fikirler üzerine yaratıcı reklam çözümleri ile markaların değerini artırmak ve markanın imajına ve kimliğine katkı sağlayacak, doğru, etkili çözümler bulmak, doğru mesajlarla bunları hedef kitleye en hızlı biçimde iletmektir.

Biz;

Sıradanlıktan öte, reklama farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Tabiatı seviyor ve koruyoruz, bunun için size doğa dostu çözümler sunuyoruz. Sizi ve işinizi önemsiyor, çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz. Bu işi, hem profesyonelce hem de severek yapıyoruz. Sizi bir adım daha öteye taşımak, kendinizi daha özel ve şanslı hisstemneiz için sizi bekliyoruz.

MARKALARIMIZ.

0
Ulaşılan Hedefler
0
Ekibimiz
0
Çalışılan Proje
0
Tamamlanan Proje

EKİBİMİZ.

Şirketimiz,ürünlerinde prensip edindiği KALİTE ve GÜVEN kavramlarını personel profilinde de oluşturmayı hedeflemiştir

Mayrek'in Parçası Olmak
İsterseniz